/user/0/edit/simplenews

شرایط و قوانین

مهم‌ترین قوانین حاکم بر ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی کتاب رنگین‌کمان به شرح زیر است. استفاده شما از خدمات این فروشگاه به منزله‌ی قبول شرایط زیر می‌باشد:

 

1. تمامی کتاب‌های عرضه شده در این فروشگاه به صورت قطعی در انبار فروشگاه موجود می‌باشد. 

2. تمامی کتاب‌ها صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رسد و این فروشگاه هیچگونه نقشی در تعیین قیمت ندارد. در برخی موارد ممکن است قیمت پشت جلد کتاب توسط ناشر تغییر یافته باشد.

3. این فروشگاه صرفاً کتاب‌های نو را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

4. تمامی سفارشات پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده شده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.

5. تمامی سفارشاتی که در روزهای شنبه الی چهارشنبه ثبت شوند، یک روز پس از ثبت سفارش و تایید پرداخت آماده و ارسال می‌شوند. 

6. پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت عدم دریافت این ایمیل باید جهت تأیید پرداخت با بخش پشتیبانی از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید.

7. مسئولیت فروشگاه رنگین کمان در قبال سفارشات  تا زمان تحویل کتاب‌ها به پست است. در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

8. مشتری در صورت انصراف از سفارش تأیید شده، می‌بایست مراتب را از طریق ایمیل یا تلفن به اطلاع فروشگاه برساند. در صورت انصراف،  15% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی به حساب مشتری مسترد می‌گردد. 

9. استرداد وجه به حساب مشتریان صرفاً از طریق سیستم پایای بانک پارسیان و با استفاده از شماره شبا انجام می‌شود. نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت باید تطابق داشته باشد. 

10. پس از ثبت درخواست انصراف از خرید و استرداد وجه توسط مشتری در سیستم، انتقال وجه به طور معمول بین 1 تا 4 روز کاری از طریق سیستم پایای بانک پارسیان انجام شده و شماره پیگیری آن برای مشتری ایمیل می‌شود. 

11. اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان محرمانه تلقی شده و  صرفاً برای ارائه خدمات فروشگاه رنگین‌کمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

12. هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

13. بر روی بسته‌ی ارسالی پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در صورت لزوم امکانپذیر باشد.

14. کارت‌های  تخفیف و هدیه‌ی ارائه شده به مشتریان فقط در یک سفارش قابل استفاده هستند و در صورت انصراف و یا برگشت سفارش به هر دلیل، قابل استفاده نخواهند بود.

15. در صورت وجود هرگونه مشکل و یا طرح سوال، می‌توانید از راه‌های زیر با ما تماس بگیرید:

 

 

  • ایمیل: info@ranginbooks.com
  • تلفن: 66493348  (صرفا در ساعات 9 الی 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه )